adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Adwokat Bieruń Kancelaria Adwokacka

Jeśli na obszarze Bierunia poszukują Państwo profesjonalnej pomocy prawnej, prezentujemy indywidualną kancelarię adwokacką Pawła Szajdaka. Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka, dzięki swojej dogodnej lokalizacji (Lędziny leżą niespełna 5 minut samochodem od centrum Bierunia), jest doskonałym wyborem dla mieszkańców miasta Bieruń.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lędziny Paweł Szajdak

Paweł Szajdak

profesjonalna i kompleksowa obsługa

W Kancelarii adwokata Pawła Szajdaka znajdą Państwo profesjonalną obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Dzięki rozległej wiedzy adwokata oraz jego wieloletniemu doświadczeniu, mogą mieć Państwo pewność, że sprawa zostanie poprowadzona w rzetelny sposób oraz w poszanowaniu zasad etyki adwokackiej. Adwokat Bieruń - Paweł Szajdak, to bardzo dobry wybór, jeśli poszukują Państwo kogoś, kto doprowadzi kwestie prawne do pełnego porządku.

Samodzielnie prowadzę każdą sprawę oraz staram się jak najlepiej zrozumieć dany przypadek aby zawsze spełniać oczekiwania moich klientów. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia i pomocy rozwiązywania problemów prawnych na etapie sądowym.

Adwokat Bieruń

Paweł Szajdak szeroka specjalizacja

Adwokat Paweł Szajdak specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, zapewniając kompleksową obsługę z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, karnego, rodzinnego, handlowego i gospodarczego, medycznego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria adwokata Pawła Szajdaka - Prawnik Bieruń, wychodząc na przeciw wszystkim klientom, zarówno mieszkańcom miasta Bieruń, jak i innych miast i województw wprowadziła usługę porada on-line. To dogodna forma kontaktu dla osób mieszkających w znacznej odległości od kancelarii oraz dla klientów, którzy ze względu na swoje codzienne obowiązki, nie są w stanie stawić się w kancelarii osobiście.

 • sprawy o dozór elektroniczny
 • sprawy o odroczenie odbywania kary
 • sprawy o udzielenie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności
 • sprawy o przedterminowe warunkowe zwolnienie z odbywania kary pozbawienia wolności
 • sprawy o zarządzenie wykonania kary
 • sprawy o rozłożenie grzywny na raty
Adwokat Bieruń - Adwokat Szajdak
Adwokat Bieruń - młotek sędziego

Prawnik Bieruń

Dlaczego warto postawić na pomoc specjalisty?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług prawnika Bieruń – adwokata Pawła Szajdaka? Indywidualna Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka zapewnia:

 • Pomoc w rozwiązywaniu zawiłości prawnych 
 • Proste i skuteczne rozwiązania
 • Obsługę klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski
 • Rzetelne i profesjonalne prowadzenie każdej sprawy 
 • Stałe informowanie klientów o postępach w sprawie
 • Anonimowość oraz gwarancję poufności powierzonych informacji

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Gorąco zachęcam do kontaktu telefonicznego z adwokatem, dzwoniąc pod numer +48 508 810 835. Istnieje również możliwość złożenia zapytania przy wykorzystaniu wygodnego formularz kontaktowego, dostępnego w zakładce Kontakt.

Prawnik Bieruń - Paweł Szajdak wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!