adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Adwokat Paweł Szajdak Informacje o Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokata Pawła Szajdaka zlokalizowana jest w centralnym punkcie Lędzin, zaraz obok Urzędu Miasta Lędziny w budynku dawnego „Domu Górnika” Kopalni Ziemowit. Fachową pomocą oraz wsparciem w trudnych sytuacjach życiowych służy Państwu profesjonalna kancelaria adwokacka adwokata Pawła Szajdaka (adwokat Bieruń, Lędziny, Tychy i inne). Kancelaria zlokalizowana jest w centralnym punkcie Lędzin, zaraz obok Urzędu Miasta Lędziny w budynku dawnego „Domu Górnika” Kopalni Ziemowit.

Skontaktuj się

Adwokat Paweł Szajdak ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Po ukończeniu studiów odbył aplikację adwokacką pod patronatem doświadczonych adwokatów w renomowanych Kancelariach Adwokackich na terenie Katowic i Chorzowa. W czasie trwania aplikacji zdobył duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniu indywidualnych spraw osób fizycznych.

profesjonalne

Usługi prawne

Kancelaria adwokacka świadczy usługi na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym, jak i sprawach pozasądowych. Adwokat prowadzi również obsługę prawną na rzecz osób prawnych takich jak stowarzyszenia i fundacje oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

Zdobyte dotychczas doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego oraz ubezpieczeń społecznych jest wykorzystywane w obecnie w celu jak najlepszej reprezentacji interesów Klientów Kancelarii.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria zapewnia profesjonalną i kompletną ochronę prawną obejmującą w szczególności:

  • doradztwo (porady prawne, analizy, opinie, konsultacje),
  • reprezentację w postępowaniu przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej,
  • przygotowywanie i analizowanie dokumentów (wnioski, pozwy, pisma przedprocesowe i procesowe, ugody, regulaminy, umowy).
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szajdak
Akcesoria adwokata Pawła Szajdaka - młotek sędziowski
jak wygląda

Praca kancelarii

Kancelaria adwokacka zapewnia indywidualne podejście do Klienta oraz osobisty udział adwokata w prowadzeniu zleconej sprawy. Celem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, bezpieczeństwo prawne i dyskrecja, zapewniająca Klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji. Profesjonalizm, wiedza oraz duże doświadczenie sprawiają, że Klienci chętnie powierzają mi prowadzenie swoich spraw. Jestem gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i oferuję dogodne formy rozliczeń a także doradztwo dostosowane do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Adwokat Bieruń, Lędziny, Tychy i inne

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Zadzwoń do Kancelarii na numer: 508-810-835 i wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: adwokatszajdak@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zapraszam do kontaktu