adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Prawo spadkowe

Świadczona przez Kancelarię Adwokacką adwokata Pawła Szajdaka pomoc prawna dotyczy całego zakresu prawa spadkowego. Świadczone usługi obejmują zarówno reprezentację interesów Klienta przed Sądem oraz udzielanie porad prawnych na tematy Państwa interesujące.

Skontaktuj się

Pomogę Ci załatwić

Sprawę spadkową

Prawo spadkowe jest dziedziną prawa, z którą wiążą się doniosłe konsekwencje dla następców prawnych zmarłego. Bardzo często zdarza się, iż Klienci nie przywiązują uwagi do spaw spadkowych, co niesie za sobą spore komplikacje i problemy jeszcze długo po śmierci krewnego. Z tego też powodu Szanowny Kliencie powinieneś zaufać profesjonalnemu pełnomocnikowi, który w tym trudnym dla Ciebie czasie po śmierci osoby najbliższej pomoże Ci załatwić podstawowe sprawy

Kancelaria prowadzi

Sprawy z zakresu prawa spadkowego

Poniżej znajdą Państwo listę przykładowych spraw z zakresu prawa spadkowego, w zakresie których Kancelaria udziela pomocy prawnej. Jeżeli w poniższej liście brakuje usługi, którą jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu ustalenia czy Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie, której Państwa sprawa dotyczy.

  • sprawy o stwierdzenie nabycia spadku
  • sprawy o odrzucenie spadku, w tym długów spadkowych
  • sprawy o uchylenie się od skutków prawnych niezachowania terminu do odrzucenia spadku
  • sprawy o dział spadku
  • sprawy o zachowek
  • sprawy o stwierdzenie nieważności testamentu
Prawo spadkowe

Adwokat Szajdak Bieruń

profesjonalna pomoc prawna z zakresu prawa spadkowego i nie tylko!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lędziny Paweł Szajdak