adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Adwokat Tychy Kancelaria Adwokacka - porady prawne

Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka, znajduje się na ul. Sienkiewicza 7 w Tychach. Adwokat Tychy - Paweł Szajdak, to najlepszy wybór, jeśli poszukują Państwo kogoś, kto udzieli profesjonalnej porady prawnej oraz poprowadzi sprawy w sposób kompetentny, z pełnym zaangażowaniem oraz rzetelnością. W Kancelarii adwokata Pawła Szajdaka otrzymają Państwo zrozumienie oraz profesjonalną pomoc, która stanowi klucz do rozwiązania sprawy na korzyść klienta. Ponadto dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu adwokata, mogą mieć Państwo pewność, że sprawa zostanie poprowadzona w odpowiedni sposób, zgodnie z wszelkimi wymogami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lędziny Paweł Szajdak

Paweł Szajdak

profesjonalna i kompleksowa obsługa

Do każdego klienta i każdej sprawy podchodzę indywidualnie, staram się jak najlepiej zrozumieć dany przypadek oraz oczekiwania klienta. Łączę profesjonalne prowadzenie spraw z uwzględnianiem potrzeb klientów. Dzięki temu moi klienci są na bieżąco poinformowani o przebiegu ich sprawy, wszystkich postępach i kolejnych działaniach oraz uzyskują porady prawne adekwatne do ich sytuacji.

Adwokat Tychy

Paweł Szajdak specjalizuje się oraz udziela porad prawnych z zakresu

 • prawa cywilnego
 • prawa spadkowego
 • prawa karnego
 • prawa rodzinnego
 • prawa gospodarczego 
 • prawa medycznego
 • prawa administracyjnego
 • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Klientów, którzy chcą uzyskać poradę prawną ale preferują osobiste spotkanie i rozmowę z prawnikiem, zapraszam serdecznie do kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zachęcam także do kontaktu telefonicznego +48 508 810 835 oraz za pośrednictwem wygodnego formularz kontaktowego.

Adwokat Tychy rozwody - porady prawne Adwokat Szajdak
Adwokat Tychy rozwody porady prawne - Adwokat Szajdak

Prawnik Tychy - porady prawne

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług adwokackich, jakie oferuje Prawnik Tychy - Paweł Szajdak? Wybierając Kancelarię Adwokacką Pawła Szajdaka, otrzymasz:

 • Pomoc doświadczonego adwokata 
 • Indywidualne podejście i skuteczne rozwiązania
 • Rzetelne i profesjonalne prowadzenie Twojej sprawy
 • Zrozumienie i przyjazne podejścia adwokata
 • Terminowe załatwianie bieżących spraw, w naszej kancelarii niczego nie odkłada się "na później"
 • Cykliczne informacje na temat postępów w sprawie 

Adwokat rozwody

Tychy i inne miasta

Sprawy rozwodowe nigdy nie należą do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych momentów w życiu, tym bardziej jeśli chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie jednego z małżonków. Powierzenie prowadzenia sprawy o rozwód dobremu adwokatowi może znacznie ułatwić przejście przez gąszcz formalności związanych z rozwodem. Na co dzień w sprawach rozwodowych pomagam przede wszystkim mieszkańcom miasta Tychy oraz osobom zamieszkującym okoliczne miejscowości.

Adwokat rozwody - profesjonalne porady prawne w sprawach o rozwód

Kancelaria adwokacka adwokata Pawła Szajdaka (adwokat tychy rozwody) specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych oraz prowadzeniu spraw o rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, zaprzeczenie ojcostwa oraz podział majątku po rozwodzie. Adwokat oferuje pełne przygotowanie pozwu rozwodowego oraz zapewnia należyte reprezentowanie swych mocodawców przed różnymi instytucjami i sądami podczas prowadzenia sprawy o rozwód.

Wybierając prawnika rozwodowego warto mieć na uwadze, iż dobrze napisany pozew daje realną możliwość uzyskania pożądanego wyroku już na pierwszej rozprawie. Sprzyja temu również sytuacja gdy małżonkowie są zgodni w kwestii winy trwałego rozkładu pożycia, a także wyznaczenia opieki nad małoletnimi dziećmi oraz ustalenia zasad kontaktów.

Akcesoria adwokata Tychy - waga sprawiedliwości

Prawnik Tychy Paweł Szajdak razem znajdziemy rozwiązanie Twojej sprawy!

Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka - Prawnik Tychy wychodzi na przeciw wszystkim klientom, zarówno mieszkańcom miasta Tychy, jak i innych miast i województw. Z tego względu wszyscy klienci mają możliwość skorzystania z usługi porady on-line. Na tę formę kontaktu decydują się najczęściej osoby mieszkające w dużej odległości od kancelarii, ale także klienci, którzy z racji na zajmujące obowiązki, nie mogą pojawić się w kancelarii osobiście.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z Kancelarią Adwokacją Pawła Szajdaka zadzwoń lub napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy. W przypadku wszelkich pytań związanych z działalnością kancelarii i usług świadczonych przez Prawnika Pawła Szajdaka, również serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebne są Państwu porady prawne. Tychy, Mysłowice, Lędziny i inne miasta.