adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Adwokat Imielin Adwokat Paweł Szajdak

Kancelaria Adwokacka adwokata Pawła Szajdaka, dzięki dogodnej lokalizacji (zaledwie 5 minut samochodem od miejscowości Imielin), jest często wybierana przez mieszkańców miasta Imielin. Adwokat Imielin – adwokat Paweł Szajdak, to pomoże rozwiązać Twoje problemy prawne, bez zbędnego stresu. Mecenas prowadzi powierzone mu sprawy w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem oraz rzetelnością. Pomoc prawna adwokata, świadczona jest różnych dziedzinach prawa i możliwa jest w zakresie spraw karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych czy sprawach administracyjnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lędziny Paweł Szajdak

Paweł Szajdak

profesjonalna i kompleksowa obsługa

Do każdego klienta i każdej sprawy podchodzę indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć dany przypadek oraz oczekiwania klienta. Każdą sprawę prowadzę indywidualnie a moi klienci zawsze są na bieżąco poinformowani o przebiegu ich sprawy.

Adwokat Imielin

Szeroka oferta

Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka - Prawnik Imielin to profesjonalna kancelaria adwokacka zajmująca się między innymi sprawami z zakresu: prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, karnego, medycznego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria wychodzi na przeciw wszystkim klientom, zarówno mieszkańcom miasta Imielin, jak i innych miast i województw oferując możliwość uzyskania porady on-line. Porada on-line to stale zyskująca na popularności forma kontaktu z kancelarią, dedykowana osobom mieszkającym w dużej odległości od kancelarii. Stanowi ona również duże udogodnienie dla osób, które z racji na swoje obowiązki, nie mogą pojawić się w u adwokata osobiście.

Adwokat Imielin - Adwokat Szajdak
Pomoce adwokata Imielin - młotek sędziowski

Prawnik Imielin

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Jesteś w trudnej sytuacji i zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług adwokackich, jakie oferuje Prawnik Imielin - Paweł Szajdak? Decydując się na usługi Kancelarii Adwokackiej Pawła Szajdaka, zyskujesz:

  • Pomoc doświadczonego adwokata 
  • Oszczędność swojego czasu – wszelkie czynności wykonuje za Ciebie adwokat
  • Indywidualne podejście oraz dopasowane rozwiązania
  • Rzetelną i profesjonalną obsługę prawną 
  • Gwarancję dochowania zasad etyki zawodowej

Jeśli masz do rozwiązania problem prawny albo chcesz uzyskać fachową poradę prawną to zadzwoń do kancelarii pod numer +48 508 810 835 lub napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Klientów, którzy preferują osobiste spotkanie i rozmowę z mecenasem, zapraszam serdecznie do kancelarii, znajdującej się w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 47 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Prawnik Imielin – adwokat Paweł Szajdak razem wygramy Twoją sprawę!