adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Porady online Porady prawne

Jeśli zależy Państwu na zasięgnięciu porady prawnej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź on-line z Kancelarią adwokacką Adwokata Pawła Szajdaka. Paweł Szajdak jest w stanie udzielić porad prawnych w pełnym zakresie oferowanych usług z wykorzystaniem następujących rozwiązań:

Online

dla Klientów z Polski i zagranicy

Telefon

wyłącznie dla Klientów z terenu Polski

Skype

dla Klientów z Polski i zagranicy

skorzystaj z porad adwokat Paweł Szajdak

Porady prawne zdalnie, to usługa skierowana w szczególności dla osób, które nie mogą osobiście udać się do kancelarii adwokackiej lub znajdują się poza granicami Polski. Forma kontaktu wybierana jest przez klientów - zależy ona głównie od ich osobistych preferencji. Domeną kancelarii jest lojalność wobec klienta oraz dyskrecja. Każdemu Klientowi poświęcamy odpowiednią dla jego problemu ilość czasu. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Porady prawne Dlaczego warto

Porady prawne w formie zdalnej to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście porozmawiać z adwokatem ze względu na przebywanie w innej części kraju, pobyt zagranicą, stan zdrowia lub podeszły wiek. Porady prawne online to usługi najwyższej jakości w dobrej cenie. Kancelaria adwokacka oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej oraz fachowe porady prawne z różnych dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Skontaktuj się
Profesjonalne porady prawne online

Porady prawne W kilku krokach

Aby uzyskać usługę prawną online przez telefon lub Skype należy poczynić kilka prostych kroków:

01

Zadzwoń do Kancelarii na numer: 508-810-835 i wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: adwokatszajdak@gmail.com, zapytaj@adwokat-szajdak.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego

02

Podczas pierwszej rozmowy lub w zwrotnym emailu poinformuję Klienta czy jestem w stanie udzielić porady na interesujący go temat drogą emailową, przez telefon lub Skype oraz zaproponuję wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej

03

Dokonaj wpłaty wynagrodzenia za poradę na rachunek bankowy: 72 1140 2004 0000 3602 7514 9749

04

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty skontaktuję się z Klientem i udzielę porady prawnej w dogodny dla niego sposób (online, telefoniczne lub Skype)

Porady prawne i jedna kancelaria wiele możliwości

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług.

Skontaktuj się