Prawnik online - Porady prawne online

Jeśli zależy Państwu na szybkim rozwiązaniu problemu a jednocześnie nie mają Państwo możliwości bezpośredniego spotkania z adwokatem, proponujemy skorzystanie z porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług.

Prawnik online to usługa skierowana w szczególności dla osób, które nie mogą osobiście udać się do kancelarii adwokackiej lub znajdują się poza granicami Polski. Forma kontaktu wybierana jest przez klientów - zależy ona głownie od ich osobistych preferencji. Już po pierwszej rozmowie mogę dokonać wstępnej oceny sprawy, a także stwierdzić, czy dany problem może zostać rozwiązany bez bezpośredniego kontaktu.

Kancelaria adwokacka Adwokata Pawła Szajdaka udziela porad prawnych w pełnym zakresie oferowanych usług z wykorzystaniem następujących rozwiązań:

  • on-line (dla wszystkich Klientów)
  • telefon (wyłącznie dla Klientów z terenu Polski)
  • Skype ( dla Klientów z Polski i zagranicy)

Prawnik online - dlaczego warto?

Prawnik online to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście porozmawiać z adwokatem ze względu na przebywanie w innej części kraju, pobyt zagranicą, stan zdrowia lub podeszły wiek. Porady prawne online to usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Kancelaria adwokacka oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej oraz fachowe porady prawne z różnych dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Naszym celem jest udzielenie szybkiej, rzetelnej i wyczerpującej  odpowiedzi na interesujące Klienta pytanie.

Prawnik online w kilku krokach

Aby uzyskać usługę prawną online przez telefon lub Skype należy poczynić kilka prostych kroków:

  • zadzwoń do Kancelarii na numer: 508-810-835 i wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: adwokatszajdak@gmail.com, zapytaj@adwokat-szajdak.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  • podczas pierwszej rozmowy lub w zwrotnym emailu poinformuję Klienta czy jestem w stanie udzielić porady na interesujący go temat drogę emailową, przez telefon lub Skype oraz zaproponuję wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej
  • dokonaj wpłaty wynagrodzenia za poradę na rachunek bankowy: 72 1140 2004 0000 3602 7514 9749
  • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty skontaktuję się z Klientem i udzielę porady prawnej w dogodny dla niego sposób (online, telefoniczne lub Skype)

Domeną kancelarii jest lojalność wobec klienta oraz dyskrecja. Każdemu Klientowi poświęcamy odpowiednią dla jego problemu ilość czasu. Zapewniamy indywidualną i bezpłatną wycenę porady prawnej a usługę realizujemy w omówionym z Klientem terminie. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Prawnik online i nie tylko - jedna kancelaria, wiele możliwości.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług prawnika online.