adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Adwokat Mysłowice Kancelaria Adwokata Pawła Szajdaka

Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka, dzięki dogodnej lokalizacji (Lędziny to zaledwie 10 minut samochodem od centrum Mysłowic), stanowi doskonały wybór dla mieszkańców miasta Mysłowice, zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej. Adwokat Mysłowice oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lędziny Paweł Szajdak

W Kancelarii adwokata Pawła Szajdaka otrzymają Państwo zaangażowanie, zrozumienie oraz profesjonalną pomoc, która stanowi klucz do rozwiązania sprawy zgodnie z intencją klienta. Adwokat podejmuje się reprezentowania swoich klientów przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji. Za sprawą rozległej wiedzy oraz wieloletniego doświadczeniu adwokata, mogą mieć Państwo pewność, że sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i zgodnie z wszelkimi wymogami natury prawnej.

Do każdego klienta i każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dokładam wszelakich starań, aby każdy czuł, że to on i jego kwestia jest dla mnie najważniejsza. Łączę profesjonalne prowadzenie spraw z uwzględnianiem potrzeb klientów. Wszyscy moi klienci są stale na bieżąco poinformowani o przebiegu ich sprawy, jej postępach oraz planowanych działaniach. Dokładam wszelkich starań, aby rezultaty mojej pracy były zawsze satysfakcjonujące dla moich klientów.

Adwokat Mysłowice

Paweł Szajdak specjalizacja

Kancelaria Adwokacka Pawła Szajdaka - Prawnik Mysłowice specjalizuje się w prowadzeniu spraw i doradztwie w zakresie rozwodów, władzy rodzicielskiej, spadków, alimentów, dziedziczenia ustawowego i testamentowego, umów, zobowiązań i wierzytelności oraz sporządzania pism w tym zakresie.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw wszystkim klientom, zarówno mieszkańcom miasta Mysłowice, jak i innych miast i województw, adwokat umożliwia skorzystanie z wygodnej usługi porady on-line. Na tę formę kontaktu najczęściej decydują się osoby, które mieszkają w dużej odległości od kancelarii. Jest to również dogodne rozwiązanie dla tych klientów, którzy z racji swoich codziennych obowiązków, nie są w stanie pojawić się w kancelarii osobiście.

Osoby zainteresowane osobistym spotkaniem i rozmową z prawnikiem, zapraszam serdecznie do swojej kancelarii, znajdującej się w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 47 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Jednocześnie zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 508 810 835 a także za pośrednictwem wygodnego formularz kontaktowego, dostępnego w zakładce Kontakt.

Adwokat Mysłowice - Adwokat Szajdak
Atrybuty prawnika Mysłowice - umowa i długopis

Prawnik Mysłowice

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług adwokackich, jakie oferuje Prawnik Mysłowice - Paweł Szajdak? Wybierając kancelarię Mecenasa Pawła Szajdaka, otrzymujesz:

  • Pomoc świadczoną przez doświadczonego adwokata
  • Skuteczne rozwiązania oraz indywidualne podejście
  • Profesjonalne oraz kompleksowe prowadzenie sprawy 
  • Dbałość o zabezpieczenie dóbr interesanta
  • Terminowe załatwianie bieżących spraw,
  • Systematyczne informowanie o postępach w sprawie 
  • Anonimowość

Staramy się pomóc nawet w bardzo trudnych, życiowych sytuacjach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z działalnością kancelarii oraz usług świadczonych przez Prawnika Pawła Szajdaka. Na wizyty prosimy umawiać się telefonicznie lub mailowo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Prawnik Mysłowice - Paweł Szajdak razem odnajdziemy wyjście z każdej sytuacji!