adwokatszajdak@gmail.comul. Lędzińska 47, 43-140  Lędziny  ul. Sienkiewicza 7, 43-100  Tychy 

Prawo administracyjne

Szanowny Kliencie nasza Kancelaria pomoże Ci przebrnąć przez skomplikowane i zawiłe procedury prawa budowlanego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa ochrony środowiska, oraz pomoże w uzyskaniu pozwoleń, koncesji i zezwoleń niezbędnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Skontaktuj się

profesjonalna

pomoc prawna

Prawo administracyjne należy do najbardziej rozbudowanych dziedzin prawa, a jego regulacje znajdują się w szeregu różnych ustaw. Ponadto ze względu na specyfikę materii, która ulega ciągłym zmianom na skutek licznych nowelizacji stosowanie prawa administracyjnego wymaga sporego doświadczenia, skrupulatności oraz śledzenia zmian ustawowych.

Oferta kancelarii

Zakres świadczonych usług

Oferta Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Szajdaka z zakresu prawa administracyjnego obejmuje doradztwo prawne, reprezentację Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w postępowaniu przed Sądami Administracyjnymi. Kancelaria Adwokacka świadczy następujące usługi w zakresie prawa administracyjnego. Jeżeli w poniższej liście brakuje usługi, którą jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu ustalenia czy Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie, której Państwa sprawa dotyczy.

  • sporządzanie odwołań od decyzji administracyjnych
  • sporządzanie wniosków o stwierdzenie nieważności decyzji administracyjnej
  • sporządzanie wniosków o wznowienie postępowania administracyjnego
  • sporządzanie zażaleń na postanowienia administracyjne
  • sporządzania wniosków lub skarg kierowanych do organów administracji publicznej
  • sporządzanie skarg do Sądu Administracyjnego na decyzje administracyjne, postanowienia, uchwały organów samorządu terytorialnego
  • sporządzanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego
Prawo administracyjne